Výroba westernových sedel a dalších výrobků z kůže

VÝROBA WESTERNOVÝCH SEDEL A DOPLŇKŮ

Nabízíme kvalitní, ručně vyráběná sedla, s možností dopasování na koně kdekoliv v ČR. Cena do 100 km je zdarma, nad 100 km počítáme 10,- Kč/km.

 

Cena sedla se odvíjí od použitého typu kostry, použitého materiálu, kování, zdobení a různých doplňků.

 

Zákazník si může vybrat velikost a typ třmenů, způsob zdobení, podšití suknic pravým či umělým beranem a samozřejmě barvu a odstín sedla.
Kostry používáme silonové, laminátové a flexibilní, které nejsou přímo na míru konkrétnímu koni, ale dají se mírně dopasovat. Naše nabídka zahrnuje také výrobu koster dřevěných, polaminovaných, které jsou tvořeny na míru koni i jezdci.

 


Produkujeme sedla všestranná - All Around, pracovní nebo například sedla reiningová.

Všechna sedla je možné ozdobit raženými nebo rytými motivy a různými druhy kování, včetně stříbrných doplňků od firmy Montana SilverSmiths z USA.

 

Dodací lhůta je přibližně dva až čtyři měsíce – podle množství zakázek.
U sedel požadujeme zálohu 10.000,- Kč.

Na veškeré zboží poskytujeme zákonnou záruku 2 roky.
Na zakázková sedla pak záruku 5 let.

 

Dále vyrabíme i veškeré doplňky k westernovým sedlům, jako uzdečky, otěže, náprsáky a další. Nabídku některých doplňků naleznete v našem e-shopu, ale samozřejmostí je zákazková výroba dle Vašeho přání.

westernová uzdečka     

VÝROBA BRAŠEN, PÁSKŮ, POUZDER A DALŠÍCH VÝROBKŮ Z KŮŽE

Rádi pro Vás zhotovíme na zakázku i další kožené výrobky, jakými jsou opasky různých barev a vzorů, doplněné vkusnými přezkami v různých cenových kategoriích, brašny, tašky, pouzdra ale i obojky a různé postroje na psy a mnoho dalšího. Rádi si vyslechneme Vaše požadavky a budeme se snažit je maximálně splnit.

 

sedlové brašny

PRODEJ JEZDECKÝCH POTŘEB

oteze-two-tone

Součástí naší nabídky jsou i jezdecké potřeby. Můžeme Vám  nabídnou široký výběr westernových dek a podbřišníků, udidla, deky, ohlávky, kosmetiku pro koně a další. Veškerou nabídků jezdeckých potřeb naleznete v našem e-shopu